Masterclass Yoga relaxatie (tweedaagse stage)
Ontspannen is geen luxe, maar een noodzaak om een goede gezondheid en balans te behouden.
De yoga relaxatie is een holistische benadering om tot diepe, weldoende ontspanning te komen op fysiek, emotioneel, mentaal en spiritueel vlak.
We combineren tools uit de klassieke yoga (yogahoudingen, ademhalingstechnieken, klank, aandachtsfocus en visualisatie) met actieve en passieve relaxatietechnieken. Zodat je kan aanpassen en opbouwen, in functie van je doelpubliek.
Deze praktische masterclass omvat uitgebreide notities, opnames en praktijken om je eigen yoga-beleving of de lessen die je geeft te verdiepen.
‘Tension is who you think you should be. Relaxation is who you are.’ (old Chinese proverb)
Wij zijn eveneens continuing education provider van de Yoga Alliance. Al onze bijscholingen kan je dus inbrengen als ‘YA credits’.
Diepgaand ontspannen met yoga
- Datum: zaterdag en zondag 28-29 oktober 2023 (van 9u30 tot 18u)
- Prijs: 185 euro (inclusief water, thee en versnaperingen, exclusief lunch)
- Plaats: Purusha, Bareeldreef 3, Buggenhout
Programma:
- Yoga relaxatie: wat is het wel, of niet?
- Wat zeggen de klassieke yogateksten over inspanning/ontspanning?
- Ademhalingstechnieken om naar diepere ontspanning te gaan
- Nuttige relaxaties voor eigen gebruik en voor de yogales (progressieve spierontspanning, autogene training, …
- Eenvoudige Sanskriet mantra’s om naar diepe ontspanning te gaan
- Twee praktijksessie per dag
- Je krijgt de uitgeschreven teksten en een geluidsbestand mee voor eigen gebruik.
Voor wie:
- Je bent yogadocent met een 200-500uren certificaat of je bent yogadocent in opleiding
YA CE credits:
- geldt voor 15u continuing education credits bij de Yoga Alliance
Een videootje van ons Kena Upanishad seminarie met Radha Sundararajan in mei 2019 waar we een 40-tal yogi’s van overal uit Europa en alle hoeken van ons land mochten verwelkomen:
Copyright Purusha bv - Algemene voorwaarden - Privacy beleid - info@purusha.be